PRACOWNIK BIUROWY

Zakres obowiązków

Kontakt z klientem w zakresie realizacji umowy o opiekę; Prowadzenie spraw mieszkańców - dokumentacja osobowa, medyczna, lekowa; Prowadzenie korespondencji w imieniu mieszkańców z instytucjami zewnętrznymi; Współpraca z opiekunkami i innymi osobami w zakresie doboru metod postępowania z mieszkańcami; Współpraca z przychodnią w zakresie dokumentacji lekowej mieszkańca oraz zaopatrzenia w środki pomocowe; Inne prace biurowe.
Wynagrodzenie godzinowe brutto

Szczegóły oferty

  • Miejsce pracy: Szpaków 11, 41-205 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
  • Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
  • wynagrodzenie godzinowe brutto
  • Data rozpoczęcia: 22.06.2020

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa komputera i wykorzystanie internetu, podstawowa znajomość obsługi Microsoft Word i Excel, Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw

Inne wymagania

[Umiejętność 2] : Kontakty z osobami starszymi i niepełnosprawnymi[Umiejętność 1] : Umiejętność czytania dokumentów medycznych[Inne] : Wykształcenie wyższe(licencjat)